Kontakt

Nasze zespoły dokładają wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie przesłane przez Państwa pytania. Jeśli chcą Państwo skontaktować się z nami aby zgłosić nam publikację do sprawdzenia, podzielić się z nami komentarzem lub uwagą dotyczącą jakiegoś błędu, prosimy o kontakt.

Zachęcamy do zgłaszania w poniższym formularzu wszelkich treści, które Państwa zdaniem powinny zostać przez nas zweryfikowane (zdjęcia, nagrania, artykuły, wpisy w mediach społecznościowych, wypowiedzi polityków lub osób publicznych itp.).

Prosimy przy tym pamiętać, że dziennikarze zespołu weryfikującego fakty agencji AFP sprawdzają treści ważne dla interesu publicznego, a nie opinie czy poglądy. Zastrzegamy jednak, że czasem może nie dojść do publikacji artykułu w przypadku braku wystarczająco mocnych dowodów, potwierdzonych w kilku niezależnych źródłach. Więcej o tym, jak wybieramy tematy do weryfikacji, można przeczytać pod tym linkiem.

Uważamy, że nie musimy odpowiadać na prośby, które są prześmiewcze, bezpodstawne, obraźliwe, zawierają groźby lub spam.

Za pośrednictwem tego formularza nie odpowiadamy również na prośby o pracę w agencji AFP.

W przypadku innych pytań (dzielenie się informacjami, subskrypcje, zakup zdjęć AFP) prosimy skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na głównej stronie agencji.

Dziękujemy.

Zespół weryfikujący fakty AFP